Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

koç burcu özellikleri

Koç burcu erkeğinin genel olarak; fiziksel özelliklerinin ön plana çıktığı bir karakter olarak bilinir. Çekici bir fiziğe sahip olan koç burcu erkeğinin gözlerinin açık renk ve küçük olduğu açıkça söylenilebilir. Aynı zamanda burun yapılarının büyük olduğu koç burcu erkeğinin özellikleri arasındadır. Ağız yapıları genellikle küçüktür fakat bir o kadar da belirgindir.

Koç Burcu Erkeğinin Ayrıntılı Olarak Özellikleri Nelerdir?

Kendilerine olan özgüvenleri tavan seviyededir demek kesinlikle mümkündür. Kendilerinden emin bir şekilde yürürler, kendilerinin çok iyi olduklarını düşünürler. Çok şık giyinmekte üstlerine yoktur. Uzun boylu değillerdir fakat kısa da oldukları söylenemez.

Koç burcu erkeğinin, otoriter bir yapıya ve karaktere sahiptirler. İnatçıdırlar ve her şey onların isteğine göre yürüsün isterler. Hatalarını kabul etmezler aynı zamanda düşündükleri bir konudan vazgeçirmek neredeyse imkansız derecededir.


Koç burcu erkeğinin, meraklı ve sinirli duyguları ön plandadır. Özgürlük konusunda bir hayli özgürlüğüne düşkün olan koç burcu erkeği, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Lider burçlardan birisi olan koç, koç burcu erkeği ile tanımlandığında, etrafa hükmetmeyi seven birinin ortaya çıktığını söylemek belli olacaktır. Koç burcu erkeği, sevdiğine karşın değer veren bir burç olarak bilinmelidir. Aynı zamanda cömert olmasıyla bilinir.

Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı Nasıldır?

Koç burcu erkeği ile aslan burcu kadınının bir araya gelmesi oldukça harika bir aşkı ortaya çıkartacaktır. Benzer özelliklere sahip olan bu iki burcun birleşmesiyle, aşk, romantizm gibi duyguların tamamlanacağı bilinmelidir. Her iki burç, gurur ve anlayışa sahiptir. Bu yüzden mükemmel bir ilişki olacağı kesindir.

Koç Burcu Erkeğinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?   

Olumlu yönlerden birkaçı; cesur ve kararlı olmalarıdır. Aynı zamanda tutkulu ve gururludurlar. Olumsuz yönlerinden birkaçı; inatçı ve lider olmalarıdır. Bu iki özellik koç burcu erkeğinin olumsuz yönlerindendir.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir