Koç Burcu Kadını ve Aslan Burcu Erkeği Cinsellik Uyumu

koç burcu özellikleri

Koç Burcu Kadını

Koç kadını çok tutkulu, neşeli, heyecanlı ve sıcakkanlıdır. Karşı cins tarafından beğenilmek ve ilgi görmek hoşuna gider, ruhunu okşar . İş hayatında başarı vazgeçilmezidir. Sosyal hayatını yoğun yaşar.  İyi bir eş ve ideal bir anne olabilirler.  Sevgiye, ilgiye çok önem verirler.  Koç kadınları yanında kendini ispatlamış, göstermiş, başarılı bir erkek ister. Kadınsı yönlerini  ortaya çıkarmayı sever. Koç kadını ile birlikte olan bir erkek sabırlı ve enerjik olmalıdır.  Koç kadını ilgiyi çok sevdiği için karşı taraftan ilgi, sevgi ve iltifat bekler. Koç burcu kadını da koç burcu erkeği gibi ön planda olmayı, isteklerinin yerine getirilmesini isterler.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği karizmatik duruşuyla kadınları hemen kendine bağlayabilir. İlk adımı atmasındaki hızlılık gerçekten de aslan burcu erkeğinin cinsel yaşam yönünden de üstüne diyecek yoktur. Ona göre kendisi kesinlikle reddedilemezdir. Bu yüzden yatakta ilk adımı atmaktan çekinmez. Aslan erkekleri yatakta kesinlikle çok baştan çıkarıcı davranır. Kadınını kovalamaktan çok büyük keyif alır.

Aslan burcu erkeği yatakta son derece hareketlidir ve resmen yarış atı gibi sürekli yatakta koşuşturmak isterler. Kendisinin var olan bu potansiyel enerjisi partnerini de olumlu etkilemekte ve tüm coşkuyla sekste sıra dışı bir birliktelik yakalanmaktadır.

Aslan burcu eşiyle birlikte olduğu zamanlarda adeta bir çocuk gibi ilgi ister ve eşinin kendini hayran bırakacak fanteziler yapmasına bayılır. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman aslan burcunu kimse tutamaz. Aslan burcu erkeği tam bir gerçek Zeus’tur. Birlikte olmak istediği kişi ne yapıp edip ikna eder. Aşk ve seks ayrımını çok iyi bilen aslan burcu seks konusunda da aşk hayatında olduğu gibi çok hızlı davranmaktadır. Çok hızlıdır ve daima enerjik olmayı isterler.

Lider olmayı seven aslan burcu erkekleri yatakta da iplerin kendi ellerinde olmasından hoşlanır. Sizi yönetmek isteyecek ve aynı zamanda size tüm enerjisini vererek yoğunlaşacak, sizi havalara uçurmak isteyecektir. Gecenin sonunda ‘’nasıldım ‘’ diye sorarsa ona kesinlikle ‘’harikaydın ‘’ deyin. O bu zaferin mutluluğu ile sizin için her şeyi yapacaktır.  Aslan erkekleri çok fazla ilgi, övgü, onay beklerler.


Koç Burcu Kadını ve Aslan Burcu Erkeği Cinsellik Uyumu

Aslan burcu erkeği oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Çevresine karşı oldukça sıcakkanlıdırlar ve her olaya ilk olarak ılımlı yaklaşmaya çalışırlar, ancak sinirlendiklerinde bir aslan gibi kükreyerek her şeyi yıkabilirler.Koç burcu kadını da tıpkı aslan erkeği gibi güçlü bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda inatçı bir o kadar hareketli tavırlarıyla sevdiklerinin hayatlarına neşe katar.

İki burç arasında değişik bir ilişki oluşabilir. Ya çok ateşli bir ilişki olur ya da çok kavga dolu bir ilişki yaşanabilir. Burçlerın ikisi de ateş grubunda yer alır. Hem aşk konusunda hem de romantiklik konusunda son derece zirvede bir ilişki yaşayabailirler. Aşkı da cinselliği de doruklarda yaşarlar. Ama her ikisinin de güçlü ve inatçı yapıya sahip olmaları ilişkiyi oldukça zorlayabilir. Çünkü iki burçta bir tek kendilerini üstün görürler ve birilerinin onlara dik tavırlar sergilemesinden nefret ederler. Ama bu iki aynı karaktere sahip burçlar birbirleri üzerlerin de hakimiyet kurmaya çalışacaklarından bu ilişkinin devam etmesi zor olacaktır. Cinsel anlamda ateşli olan bu burçlar arasında iyi bir uyum olur.

Koç burcu kadını meraklı ve acelecidir. Aslan erkeği ise gizemleri çok sever ve ilişkisinde aşk oyunlarını tercih eder. Koç burcu kadını ise bu aşk oyunlarına hayran kalarak aslan erkeğinin peşinden gitmek isteyecektir. Bu şekilde gizemli ve uzun süreli bir ilişki yaşanabilir. İlişkilerde gizem olmazsa hevesler biter ve ilişki son bulur. O yüzden yavaş yavaş birbirinizi çözmeniz her zaman ilişkiyi daha canlı tutar bu yüzden ilişki de her şeyi bir anda tüketmemeliyiz.

Aslan burcundan daha iyi yakışan bir burç yoktur Koç burcuna. Koç’un arayıp durduğu tüm cevaplar aslanda saklıdır. Aslan romantik ve gizemi tavırlarıyla ayağınızı yerden keser. Aslan erkeği şımartılmak ister koç kadını ise ön planda olmayı ister. Bu yüzden aralarında bir uyumsuzluk doğabilir. Aslanın bu hallerine sabır gösterebilirseniz sonucu sizin için muhteşem olacaktır.  İki farklı kişilikten bir kişi ortaya çıkabilir. Tartışmalarda birisi susmalı alttan almalıdır. Ama iki tarafında böyle bir özelliği oladığı için bu ilişkiyi çok yoracak ve bitirecektir. Bundan dolayı uzun süreli bir ilişki için uygun bir çift değildir. Ama iki burçta oldukça ateşli ve arzuludur. Birbirlerini yatakta çok fazla mutlu edecektir.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir