MasterChef Türkiye 30 Ekim 2019 Kim Elendi ?

MasterChef Türkiye 2019

MasterChef Türkiye 30 Ekim 2019 Takım Oyununu Hangi Takım Kazandı ?

MasterChef’te Kıvanç strateji geliştirerek kendi takımının kazanması için takımının yaptığı tabakları seçmeye çalıştı İlk tattığı yemeklerin hepsini kendi takımının yaptığını düşündü ve doğru bildi. Ama paçanga böreğinde mavi takımın yaptığını düşündüğü için yanlış bildi. Mavi takıma bir puan kazandırdı.

Durum mavi 14 – kırmızı 13 oldu.
Son olarak kalamar da seçimini yaptı ve durumu 14-14 berabere getirdi. Son karar için şefler tadım yaptılar. Haydari de mavi, humus ta mavi, Antep ezmede kırmızı, patlıcan salatada mavi, beyin söğüşte kırmızı, paçanga böreğinde mavi, kalamar da da kırmızı takım puan aldı. Sonucunda mavi takım kazandı…

MasterChef Türkiye 30 Ekim 2019 Hangi Takım Eleme Potasına Gitti ?

Kırmızı takım potadan kurtulmak ve bir arkadaşını potaya göndermek için dokunulmazlık oyunu oynadılar. Dokunulmazlıkta da ana malzemesi kereviz olan bir yemek yaptılar . Tadım yapıldıktan sonra en başarılı tabak Batuhan seçildi. Batuhan ilk potaya gidecek kişi olarak Sunayı seçti. Bu durum için Suna; Ben kaç gündür rahatsızım Batuhan’ın bunu göz ardı ederek beni seçmiş olması çok üzdü, dedi.

MasterChef Türkiye 30 Ekim 2019 Kim Elendi ?

Bu hafta 6 kişi eleme adayı oldu ve bu isimler Alican, Ekin, Rıfat, Eda, Suna ve Murat oldu. Şefler ise elemeyi yarına bıraktı . . .

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir