Özcan Deniz ve Feyza Aktan, Aslı Enver Yüzünden mi Ayrıldı ?

Magazin

Özcan Deniz ve Feyza Aktan, 8 Mart 2018 tarihinde evlenmişti. Çift, geçtiğimiz yıl 30 Nisan’da oğullları Kuzey’i kucaklarına almışlardı. Özcan Deniz bir markanın yatak reklamında tek başına rol aldı. Eğer ayrılmamış olsalardı eşi de aynı reklamda rol alacaktı. Feyza Aktan bu reklam filminden 500 bin TL kazanacaktı.

2. sayfanın yayınladığı bir habere göre Özcan Deniz ile Feyza Aktan çiftinin evliliği Aslı Enver için bitti. Yayınlanan iddiaya göre Özcan Deniz, Aslı Enver’e büyük hayranlık duyuyor. Sürekli Aslı Enver’in giymiş olduğu kıyafetleri, yaptığı saç stillerini eşinin yapmasını isteyen Deniz, Feyza Aktan’ın sabrını taşırdı. Evlilik terapistine gidip hiç bir sorunlarını aşamayan çift boşanmaya karar verdi. Feyza Aktan’ın nikahta bile Aslı Enver’in dizide giydiği kıyafetin aynısını giymesi günlerce magazin dünyasında konuşulmuştu..

Aslı Enver’den yanıt geldi

Aslı Enver bu iddialara sosyal medya hesabından bir paylaşımla cevap verdi. Bu paylaşımında ;


Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıldır mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiç bir zaman böyle bir şey olmadı ve olmayacak.
Yazık . . .
Çok ayıp . . .
Ne münasebet ! ! !

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir